Неделя
22.10.2017
02:48
Приветствую Вас Гость
RSS
 
Моите зимни вечери...
Главная Регистрация Вход
Меню сайта

Категории раздела
Лични новини [191]
Новините от България [177]
Международни новини [84]

Статистика

Онлайн: 1
Гости: 1
Потребители: 0

Главная » 2010 » Септември » 30 » 29-ти фестивал на българския игрален филм "Златна Роза" ще се проведе във Варна от 2 до 8 октомври
09:39
29-ти фестивал на българския игрален филм "Златна Роза" ще се проведе във Варна от 2 до 8 октомври
Стартира продажбата на билети за най-значимото събитие за българското кино - 29-ти фестивал на българския игрален филм Златна Роза.

За облекчение и удобство на зрителите са предвидени карти на преференциални цени за прожекциите от 18:00 ч., 19:00 ч. и 20:00 ч. както следва:
5 прожекции – 25 лв.
10 прожекции – 40 лв.
Картите не важат за откриването и закриването на фестивала.
Билети и карти могат да бъдат закупени на касата на Фестивален и конгресен център Варна.

В приложенията към мейла присъства подробна информация за цените на карти и билети, както и състезателна и информационна програма на филмите от 29-тото издание на фестивала .

Филмът на Мишел Бонев Сбогом, Мамо отпада от състезателната програма.
На негово място от 20:00 ч. на 03.10 (неделя) в зала 1 ще бъде излъчен филм от информационната програма - МОЕТО СЛЪНЦЕ на режисьора Реха Ердем.

Цени на билети и карти:

Зала №1
Цени на билетите за откриване и закриване на фестивала са съответно 4.00 лева и 6.00 лева.

Прожекции от 14.00 ч. и от 16.00 ч.
2.00 лева за ученици, студенти, пенсионери и хора с увреждания (срещу представяне на съответен документ)
3.00 лева за всички останали категории зрители.

Прожекции от 18.00 ч. и от 20.00 ч.
4.00 лева за ученици, студенти, пенсионери и хора с увреждания (срещу представяне на съответен документ)
6.00 лева за всички останали категории зрители.

Продажба на карти на стойност 25 лв. за 5 прожекции
Продажба на карти на стойност 40 лв. за 10 прожекции
! Картите не важат за откриването и закриването на фестивала.

Зала „Европа”
Прожекции от 14.00 ч., 15.00 ч., 16.00 ч. и 17.00 ч.
2.00 лева за ученици, студенти, пенсионери и хора с увреждания (срещу представяне на съответен документ)
3.00 лева за всички останали категории зрители.

Прожекции от 19.00 ч.
4.00 лева за ученици, студенти, пенсионери и хора с увреждания (срещу представяне на съответен документ)
6.00 лева за всички останали категории зрители.

Продажба на карти на стойност 25 лв. за 5 прожекции
Продажба на карти на стойност 40 лв. за 10 прожекции
! Картите не важат за откриването и закриването на фестивала.

За организирани посещения на ученици след предварителна заявка прожекциите от 14.00 ч., 15.00 ч., 16.00 ч. и 17.00 ч. са безплатни.

СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА
ЗАЛА 1
2 октомври (събота)
14:00 ч. – ПРИМА ПРИМАВЕРА, 86', Реж: Янош Еделени
16:00 ч. – ИЗТОЧНИ ПИЕСИ, 89', Реж: Камен Калев
19:00 ч. – МИСИЯ ЛОНДОН, 107 '/Официално откриване/ Реж: Димитър Митовски

3 октомври (неделя)
14:00 ч. – КОЗЕЛЪТ, 112', Реж: Георги Дюлгеров
16:00 ч. – РАЦИ, 108', Реж: Иван Черкелов
18:00 ч. – ЗАД КАДЪР, 106', Реж: Светослав Овчаров
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121', Реж: Реха Ердем (филм от информационна програма)

4 октомври (понеделник)
16:00 ч. – ПОХИЩЕНИЕТО, 90', Реж: Пламен Масларов
18:00 ч. – АКО НЯКОЙ ТЕ ОБИЧА, 101', Реж: Киран Коларов
20:00 ч. – СТЪПКИ В ПЯСЪКА, 89', Реж: Ивайло Христов

5 октомври (вторник)
14:00 ч. – МАЛКА НОЩНА ПРИКАЗКА, 105', Реж: Николай Акимов
16:00 ч. – БРАТЪТ НА ОХЛЮВА , Реж: Иван Панев / РУТ, 110', Реж: Владо Шишков
18:00 ч. – СТЪКЛЕНАТА РЕКА, 95', Реж: Станимир Трифонов
20:00 ч. – ЛОВ НА ДРЕБНИ ХИЩНИЦИ, 95', Реж: Цветодар Марков

6 октомври (сряда)
14:00 ч. – СВЕТОТО СЕМЕЙСТВО, 87', Реж: Красимир Крумов
16:00 ч. – ГЕРАЦИТЕ, 92', Реж: Максим Генчев
18:00 ч. – ЦАХЕС, 133', Реж: Анри Кулев
20:30 ч. – ОЩЕ НЕЩО ЗА ЛЮБОВТА, 93', Реж: Магдалена Ралчева

7 октомври (четвъртък)
13:30 ч. – ХЪШОВЕ, 180', Реж: Александър Морфов
17:00 ч. – АВАРИЙНО КАЦАНЕ, 60', Реж: Кристина Грозева, Петър Вълчанов
18:00 ч. – ПОДСЛОН, 88', Реж: Драгомир Шолев
20:00 ч. – ТИЛТ, 94', Реж: Виктор Чучков-син

8 октомври (петък)
12:00 ч. – пресконференция на журито – награди
19:00 ч. – Официално закриване

29 ФЕСТИВАЛ НА БЪЛГАРСКИЯ ИГРАЛЕН ФИЛМ ЗЛАТНА РОЗА
СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА
ЗАЛА ЕВРОПА

7 октомври (четвъртък)
14:00 ч. – късометражни филми – конкурс, 83'
КАЛЕВ ИЗЛИЗА ДА ТИЧА, 15',Реж: Магделена Илиева;
КРЪГ ЗА ДВАМА, 5', Реж: Ненко Генов;
СРЕЩАТА, 11', Реж: Филип Андреев;
ЯЙЦЕТО, 4', Реж: Екатерина Бонева;
НОВИЯТ, 19', Реж: Вито Бонев;
ЖЕНИЩА, 12', Реж: Любомир Печев;
ПАРЧЕ ОТ ДЪГАТА, 13', Реж: Стефан Чернев;
ЧУЖДИ СТЪПКИ, 4', Реж: Неда Морфова
16:00 ч. – късометражни филми – конкурс, 84'
СТАНКА СЕ ПРИБИРА ВКЪЩИ, 15'Реж: Майя Виткова;
ДУЛОТО НА СЕШОАРА, 5', Реж: Христина Иванова;
МЕСО, 12', Реж: София Стойчева;
РОЖДЕН ДЕН, 3', Реж: Антония Милчева;
ТОПЪЛ НОЕМВРИ, 11', Реж: Валентин Гошев;
ПО ОБЕД, 4', Реж: Тома Вашаров;
ПУСТИННИЯТ БЕГАЧ, 29', Реж: Григор Лефтеров;
ВОЙНАТА,5', Реж: Стефан Командарев

ИНФОРМАЦИОННА ПРОГРАМА
ЗАЛА ЕВРОПА

3 октомври (неделя)
15:30 ч. – ЛОВЕН ПАРК, 75', Реж: Любомир Младенов
17:00 ч. – ДЪРВЕНОТО ЕЗЕРО, 90', Реж: Ясен Григоров
19:00 ч. – ИЗТОКЪТ СРЕЩА БАРИ УЕСТ, 74', Реж: Том Бегли
20:00 ч. – МОЕТО СЛЪНЦЕ, 121', Реж: Реха Ердем (зала 1)

4 октомври (понеделник)
19:00 ч. – MOON LAKE, 90', Реж: Иван Станев

5 октомври (вторник)
19:00 ч. – СВЕТИ ГЕОРГИ УБИВА ЗМЕЯ, 119', Реж: Сърджан Драгоевич

7 октомври (четвъртък)
19:00 ч. – КОСМОС, 122', Реж: Реха Ердем

8 октомври (петък)
14:30 - 17:30 ч. – уъркшоп
Категория: Новините от България | Просмотров: 313 | Добавил: jivi | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход на сайт

Поиск

Календарь
«  Септември 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz